ما در حال استخدام هستیم

فرصت های شغلی شرکت امواج گستر نوین

امواج گستر نوین از ابتدا، با اعتقاد به اینکه سرمایۀ اصلی هر سازمان، نیروی انسانی آن است، جذبِ افراد متخصص و سخت‌کوش را سرلوحۀ راهبردهای توسعۀ منابع انسانی خود قرار داد و با فراهم آوردن فرصت‌های شغلی یکسان برای عموم دانش‌آموختگان، راهکارهای معینی را برای جذب و استخدامِ افراد منتخب و واجد صلاحیت ساماندهی کرد تا بدنۀ کارشناسی و مدیریتی ممتاز و متمایزی را ایجاد کند و توسعه دهد.

استخدام در امواج گستر نوین

حضور در محیطی صمیمی، فعال و سرشار از پویایی، نخستین مزیت پیوستن به تیم امواج گستر نوین است. کار در کنار افراد باانگیزه، متخصص و مسلط به حوزۀ کاری خود، بستر مناسبی برای رشد و بالندگی شغلی است.

امواج گستر نوین

شما برای پیوستن به ما، می‌توانید به جدولِ فرصت­های شغلی که در پایین همین بخش قرار دارد، مراجعه نمائید و چنانچه خود را واجد شرایطِ ارسالِ درخواست کار می‌دانید، فرم مربوطه را تکمیل و ارسال نمایید. پس از ارزیابی اولیۀ درخواستِ شما، بر اساسِ رویه‌های سازمانی متعارف در امواج گستر نوین با شما تماس گرفته خواهد شد.

ما به دنبال

افرادی با توانایی های زیر هستیم


    واقعیت افزودهکمک حسابداربهینه سازی موتور جستجوکارشناس فروشبازاریابمنشیتوسعه دهنده وبرئیس دفترطراح اپلیکیشن موبایلدیجیتال مارکتینگ