قیمت طراحی سایت، هزینه ساخت سایت و تعرفه طراحی سایت

قیمت طراحی سایت و هزینه ساخت سایت و تعرفه طراحی سایت به فاکتورهای گوناگون و متعددی بستگی دارد. از طراحی قالب گرافیکی گرفته تا سئو سایت و بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو به صورت سئو محلی و سئو تکنیکال.

همچنین می دانیم ممکن است در اثر تشتت قیمت‌های به شدت متفاوت شرکت‌های طراح سایت گیج شده باشید. متاسفانه در کشور ما قانون واحد و نظارت صحیحی بر فعالان این صنعت صورت نگرفته است. امواج گستر نوین تلاش کرده است تمام آنچه مرتبط با قیمت دهی پروژه های طراحی وب است، را شفاف توضیح دهد.

امروزه فریلنسرها (به صورت فردی طراحی سایت انجام می‌دهند) و شرکت‌های طراحی سایت (به صورت تیمی پروژه را پیش می‌برند) آفرها و پیشنهادات متفاوتی برای قیمت طراحی و برآورد هزینه سایت ارائه می‌دهند که مشتریان و کاربران را با یک سوال مهم روبه‌رو می‌کند؛ “چرا برای صنف طراحان وب سایت و گرافیست، هزینه طراحی سایت (تخمین قیمت طراحی سایت)، تعریف مشخص و یکسانی وجود ندارد؟

پاسخ ساده است: حرفه و تخصص طراحی وب سایت بسیار به کیفیت و نوع انجام کار وابسته است. در این مقاله قصد داریم علت این تفاوت را بصورت کامل شرح و توضیح دهیم، اما در نهایت انتخاب را بر عهده شما می‌گذاریم. لازم به ذکر است در طراحی سایت، کیفیت و خدمات پشتیبانی به اندازه کیفیت انجام پروژه و حتی بیشتر از آن اهمیت دارد و پشتیبانی ایده آل تنها توسط شرکت های با تجربه بسیار و سابقه طولانی، به درستی انجام می‌شود.

برآورد هزینه طراحی سایت
۱

web design pricing

هزینه طراحی سایت

هزینه طراحی سایت بسیار متفاوت است چون کار طراحی توسعه سایت کاری بسیار کیفی است. برای پاسخ به چرایی این قضیه باید از نزدیک پروسه طراحی یک وب‌سایت را از ابتدا تا انتها مشاهده کنید، آن زمان متوجه خواهید شد قیمت طراحی سایت بر اساس فاکتورهای مختلفی تعیین می‌شود. در ادامه به بررسی عوامل مختلفی که در تخمین قیمت یک سایت موثر است خواهیم پرداخت. اما چه فاکتورهایی در قیمت‌گذاری طراحی وب سایت دخیل است؟

زمانی که یک مشتری برای طراحی سایت داینامیک با تیم وب‌رمز تماس می‌گیرد در صورتی که به این آگاهی رسیده باشد که سایت قرار است چه کارکردی برای کسب‌و‌کارش داشته باشد برای یک جلسه حضوری به شرکت وب‌رمز دعوت می‌شود.

در این جلسه حضور در طی پرسش پاسخ‌های فنی یک فرم نیازسنجی تهیه می‌شود که در نتیجه این فرم، نیاز یک کسب‌وکار به درستی درک می‌شود. این نیازسنجی به تیم فنی ما این ادراک را می‌دهد که این طراحی وب سایت داینامیک برای صاحب سایت قرار است در آینده چه سودی داشته باشد؟ و کدام نیاز کاربر سایت را پاسخگو باشد؟ بدین شکل می‌توان تعیین کرد که این سایت در چه دسته‌بندی قرار می‌گیرد. هزینه طراحی وبسایت برای دسته بندی‌های مختلف متفاوت است

۲

price for different categories

تعرفه طراحی وب سایت برای دسته‌بندی‌های مختلف

در مبحث اعلام هزینه برای قیمت طراحی وب سایت مهم است که سایت شما در چه دسته بندی (شرکتی، سازمانی، شخصی،…) قرار می‌گیرد. دسته‌بندی سایت براساس نوع طراحی و براساس کارکرد وب سایت تعیین می‌شود. در دسته‌بندی براساس نوع طراحی دو نوع دسته‌بندی تعیین شده است: طراحی سایت نیمه اختصاصی و طراحی سایت اختصاصی.

قیمت طراحی سایت اختصاصی و نیمه‌اختصاصی براساس ویژگی‌های خاص هرکدام تعیین می‌شود که این ویژگی‌ها را در جدول صفحه طراحی وب سایت می‌توانید مشاهده و مقایسه کنید (پایین همین صفحه).

طراحی سایت براساس نوع کارکرد به چند نوع طراحی سایت شرکتی، طراحی فروشگاه اینترنتی و همچنین طراحی پورتال سازمانی تقسیم می‌شود. طراحی این سایت‌ها بر اساس نیاز کاربران به دو صورت طراحی سایت با وردپرس و طراحی سایت با پایتون انجام می‌شود. شرکت امواج گستر نوین برای مشتریان طراحی سایت وردپرس خود خدمات پشتیبانی حرفه‌ای را نیز در نظر گرفته است.

در خدمات پشتیبانی وردپرس ارائه خدمات در قالب چهار پلن برنزی، طلایی، نقره ای و VIP تعریف شده است که ویژگی‌های هر پلن را در صفحه خدمات پشتیبانی سایت وردپرس می‌توانید مشاهده و مقایسه کنید.

۴

I’m Not Rich Enough to Buy Cheap Things

طراحی سایت ارزان یعنی دردسر!

همانطور که در ابتدای این صفحه نیز اشاره شد طراحی سایت حرفه ای به هیچ وجه ارزان نیست! منظور ما وب سایت های حرفه ای است که برای هر مشتری بصورت اختصاصی و انحصاری کدنویسی و تولید می شوند. در واقع یک وب سایت ارزان نمی تواند حرفه ای باشد زیرا طراحی یک سایت حرفه ای نیاز به استخدام و بکارگیری افراد حرفه ای دارد. بکارگیری طراحان و برنامه نویسان با تجربه و با سطح دانش بالا که سالیان زیادی به مطاله و آموزش پرداخته اند ارزان نیست.

همچنین به شرکت هایی که با قیمت های زیر ۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان به شما وعده یک سایت اختصاصی را میدهند با دیدی محتاطانه نگاه کنید. بسیاری از شرکت ها حتی ممکن است در ابتدا قیمت های کمی را برای طراحی اعلام کنند اما پس از مدتی با بهانه های مختلف مبالغ بیشتری را برای پیشبرد پروژه طلب نمایند. که در این مورد مذاکرات اولیه و قراردادهای طراحی سایت می تواند تا حدودی کمک کننده باشد.

اما تعرفه طراحی وب سایت قابل مدیریت است تا در نهایت با استفاده از مشاوره های تخصصی و بررسی نیازها، قیمت نهایی معقول و به صرفه باشد.

۳

as sly as a fox

رنگ کردن جوجه به جای قناری!

واقعیت امر این است که شما هیچ موقع به اندازه یک شرکت طرحی سایت در مورد انواع وب سایت ها، نحوه کارکرد آنها، مشکلات و مزایای هریک از روش های طراحی، اطلاعات و آگاهی ندارید و همچنین به اندازه اعضای یک شرکت نرم افزاری حرفه ای، مطالعه و تحقیق در خصوص آخرین روش ها و راه کارها در دنیای دیجیتال مارکتین / بازاریابی آنلاین نداشته اید. البته بسیاری از شرکت های طراحی سایت هستند که همچنان از روش ها و تکنولوژی های قدیمی برای ساخت سایت های خود استفاده می کنند و تنها با استفاده از یک ظاهر و پوسته زیبا سعی می کنند وب سایت طراحی شده را نیز حرفه ای و بروز جلوه دهند که مطمئنا یک فرد غیر متخصص نمی تواند متوجه این اختلاف شود.

اما پس از مدتی قدیمی بودن تکنولوژی ها در عمل مشکلات زیادی را بوجود خواهند آورد. عقیده ما این است که برای یک شرکت حرفه ای، هیچ بن بست و محدودیتی وجود ندارد و اگر از شرکتی جملاتی مانند “نمی توانیم چنین امکانی به سایت شما اضافه کنیم” شنیدید بدانید که با یک شرکت طراحی سایت غیرحرفه ای طرف هستید.

همانطور که ما در مورد بسیاری از جنبه های کاری و حرفه ای شما آگاهی نداریم و در صورتی که بخواهید براحتی می توانید “جوجه را جای قناری” به ما بفروشید! متاسفانه در بسیاری از شرکت های IT و طراحی نیز از عدم اطلاعات مشتریان سوء استفاده می شود و به بهانه های واهی مبالغ هنگفتی جهت طراحی یک سایت ساده اما خوش زرق وبرق، دریافت می گردد.

۵

Multi Language Website

زبان انگلیسی یا عربی برای وب سایت

طراحی سایت دو زبانه یا چند زبانه هزینه کمی بیشتری برای شما خواهد داشت. به این دلیل که لازم است قالب یا Layout وب سایت برای زبان های دیگر مجدد طراحی گردد. حال اگر زبان دوم مورد نظر یک زبانی باشد که برخلاف زبان فارسی از چپ به راست نوشته می شود لازم است تمام Layout سایت مجددا به صورت چپ چین طراحی شود. معمولا پس از این مرحله برای زبان های سوم و چهارم و .. هزینه کمتری لازم است پرداخت کنید.

اگر زبان دوم چپ به راست باشد مانند زبان انگلیسی ، هزینه طراحی زبان دوم حداکثر ۱۵ تا ۲۰ درصد قیمت نهایی سایت فارسی درنظر گرفته می شود. اما اگر زبان دوم هم مثل فارسی، راست به چپ باشد مانند زبان عربی هزینه کمتری در حدود ۵ تا ۱۰ درصد مبلغ نهایی قرارداد را لازم است برای آن پرداخت کنید. برای اضافه کردن زبان های سوم و چهارم و.. نیز هزینه ها به مراتب کمتر می شود.

لازم به ذکر است تعرقه خاصی برای طراحی سایت چند زبانه وجود ندارد و در اکثر مواقع به دلیل ساده بودن پروژه و تعداد کم صفحات، مبالغ بسیار کمتر از چیزی که در بالا ذکر شد جهت طراحی زبان های دوم و سوم و.. از کارفرما دریافت می گردد. بهتر است در این مورد حتما با کارشناسان ما مشاوره نمایید.

۶

web site type

تعیین نوع وب سایت

همانطور که گفته شد در ابتدا لازم است تا حوزه کاری خود را مشخص نمایید تا با توجه به آن بتوانید سایت مورد نظر خود را تصور نمایید. باید بدانید چه نوع سایتی می خواهید. سایت ها انواع مختلفی دارند از جمله: سایت فروشگاهی، سایت شرکتی، وب سایت خبری و… هر کدام از انواع سایت طراحی و قالب مخصوص به خود را دارند. پس همانطور که گفتیم در ابتدا لازم است تا نوع سایت خود را انتخاب نمایید. بعد از انتخاب نوع سایت و یادداشت آن نوبت به قالب سایت می رسد.

سپس مرحله کدنویسی سمت سرور، رابط کاربری، هماهنگی با همه مرورگرها (ریسپانسیو)، دارای تعرفه های مختلفی می باشد. بعد انتخاب موارد عمومی که مربوط به هر سایتی می باشد نوبت به درج اطلاعات می باشد. معمولا شرکت ها در تعرفه های خود دفعه اول درج اطلاعات را رایگان انجام می دهند اما درج اطلاعات در دفعات بعدی شامل هزینه های مختلف می باشد. همچنین گاهی اوقات کارفرما هیچ گونه اطلاعاتی ندارد تا در سایت گذاشته شود در این صورت با پرداخت هزینه ای جدا شرکت طراحی سایت برای او درج اطلاعات انجام می دهند در برخی از شرکت های طراحی سایت؛ طراحی گرافیکی تصاویر نیز انجام میگیرد که هزینه ای جداگانه دارد شما می توانید برای خود سفارش لوگو برای سایت بدهید.

۷

Conclusion

جمع بندی طراحی وب سایت

با توجه به مطالب گفته شده ابتدا شما باید نوع وب سایت خود را انتخاب نمایید. سایت شما یا باید از دسته سایت های شرکتی باشد یا فروشگاهی. البته انواع دیگر از سایت ها وجود دارند اما رایج ترین سایت ها در این دو دسته جای دارند. سپس قالب خود را انتخاب نمایید قالب آماده یا قالب اختصاصی؟ سپس قابلیت ها و ویژگی هایی که میخواهید در سایت ارائه دهید را یادداشت نمایید. سایت خود را ریسپانسیو سفارش دهید تا در سئو یک قدم جلوتر باشید. پیشنهاد می شود هاست و دامنه را از شرکت طراحی سایت خود سفارش دهید. در آخر می توانید بعد از مدتی سایت خود را با کمک کارشناسان و متخصصان برای موتورهای جستجو بهینه (سئو) نمائید. اگر طراحی سایت خود را به امواج گستر نوین بسپارید، با اطمینان می توانید به کسب و کار خود بپردازید زیرا کارشناسان و طراحان ما از ابتدای کار کنار شما خواهند بود و در صورت لزوم شما را در مدیریت و بروزرسانی وب سایت پشتیبانی خواهند کرد.

نیاز به طراحی وب سایت حرفه ای و تخصصی دارید...؟!

متخصصان ما در امواج گستر نوین آماده پاسخگویی به شما هستند

از قیمت‌دهی یک شرکت طراح، چه می‌توان فهمید؟

پاسخ سوالات شما پیرامون خدمات طراحی سایت شرکت امواج گستر نوین

آیا لیست قیمت خود را شفاف روی سایتش گذاشته؟

مگر وب سایت برای ارائه شفاف اطلاعات به مخاطبین نیست؟ چرا یک شرکت طراح، روی وب سایت خودش، نمی بایست لیست قیمتش را شفاف گذاشته باشد؟! حداقل رنج قیمت هایش را؟! عدم شفافیت در انتشار محدوده مبالغ پروژه های قابل پذیرش، علاوه بر اینکه بوی چندان خوبی ندارد میتواند حاکی از غیر تخصصی بودن کار و عدم مشخص بودن بازار هدف هم باشد یعنی شرکت طراح همزمان میخواهد هم پروژه های خیلی ارزان و هم پروژه‌های خیلی گران را جذب کند!

آیا برای سنجش پروژه اصرار به جلسه حضوری دارد؟

مگر قرار نیست یک وب سایت، مخاطبین یک تشکیلات را از مراجعه حضوری به آن بی نیاز کند؟ پس چرا خود شرکت طراح اصرار به برگزاری جلسه حضوری دارد؟ آنهم با اصرار به برگزاری جلسه در محل کسب و کار مشتری؟ آیا هدفش آمدن و مشاهده ابعاد بزرگی تشکیلات برای ارزیابی حداکثر مبلغ نیست؟! وگرنه سنجش ابعاد پروژه و اعلام قیمت بر اساس بزرگی پروژه نه بزرگی مشتری صاحب پروژه، الکترونیکی و بدون مراجعه حضوری هم می تواند اتفاق بیفتد.

آیا پیش فاکتورش حساب شده و دقیق است؟

آیا شرکت طراح بعد از شناسایی ابعاد پروژه طراحی سایت، پیش فاکتور سنجیده و دقیقی را برای شما ارسال کرده؟ آیا پیش فاکتور جزئیات فنی لازم را دارد؟ آیا تکلیف حجم داده های اولیه و تعداد صفحاتی که شرکت طراح موظف است بسازد را مشخص کرده است؟ آیا نوع طراحی و میزان هنر و زمانی که برای هر صفحه به خرج می دهند را تفکیک کرده است؟ آیا تکلیف زبان های دیگر سایت و جزئیات صفحات در زبان ها را مشخص کرده است؟ آیا مبلغ هاستینگ و پشتیبانی و بیمه و مالیات و مالیات بر ارزش افزوده و… را در پیش فاکتور خود دیده است؟

آیا مکانیزم ارزیابی و فروش آن منطقی است؟

مکانیزمی که طی آن نیاز شما را می سنجد و اعلام زمان و هزینه می کند و پیش فاکتور صادر میکند چقدر حساب شده و منطقی است؟ آیا منظم است؟ آیا دارای غلط های املایی و انشایی و محاسباتی است یا بی اشکال و دقیق است؟ آیا مطمئن هستید ابعاد پروژه شما را دقیق فهمیده است؟ سلایق گرافیکی شما را به درستی درک کرده است؟ حجم دیتای شما را درست متوجه شده است؟ حساسیت های شما را روشن فهمیده است؟ اگر یک شرکتی روندها و مکانیزم های فروشش منطقی باشد می توان امید داشت مکانیزم های فنی اش هم حساب شده و منظم باشد.

آیا با سرعت و کیفیت قابل قبولی اعلام قیمت کرد؟

از زمانی که ما تماس گرفتید و نیاز شما را سنجید و پاسخ داد و پیش فاکتور را نهایی کرد چه مدتی طول کشید؟ آیا فرز و سریع عمل کرد؟ یا طولش داد و زمان زیادی را تلف کرد؟ اگر یک شرکت طراح وب در واحد فروش خود که قرار است پول از مردم بگیرد مکانیزم های خودش را مکانیزه و سریع و دقیق و کیفی نکرده باشد می توان مطمئن بود حتما مکانیزم های پشت صحنه فنی انجام پروژه اش را به طریق اولی مکانیزه و دقیق و کیفیت محور نکرده است!

آیا واقعا، به مبلغ و مدت زمان تخمینی متعهد است؟

آیا شواهدی دارید یا اطمینانی به شما میدهند که بعد از اعلام زمان هزینه و طی اجرای پروژه، به هر بهانه ای، مرتکب عمل زشت و غیر اخلاقی درخواست اضافه زمان و اضافه هزینه نشوند؟! آیا سعی کرده اند چنان پروژه شما را روز اول درست بسنجند که بعدا تحت هیچ شرایطی از زمان و مبلغ اعلامی خود عدول نکنند؟! یا اینکه متاسفانه، مثل اکثر کسب و کارهای امروزی ایران، حال اخلاقی شان بد است و به راحتی اصول حرفه ای اخلاق کسب و کار را زیر پا میگذارند؟!

طراحی فروشگاه اینترنتی

اگر به دنبال طراحی یک وب سایت فروشگاهی قدرتمند، زیبا و جذاب هستید که امکانات به خصوصی داشته باشد، ما طراحی اختصاصی فروشگاه اینترنتی را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

شروع قیمت از: ۸ میلیون تومان

طراحی وب سایت شرکتی

اگر نیاز به یک وب‌سایت اختصاصی با امکانات ویژه برای معرفی و ارائه خدمات کسب و کار خود دارید، یا اگر به دنبال یک وب سایت شخصی هستید، این گزینه برای شما مناسب است.

شروع قیمت از: ۵ میلیون تومان

طراحی وب سایت شخصی

اگر به دنبال طراحی وب سایت شخصی حرفه ای، منحصر به فرد و زیبا برای خود هستید که دارای امکاناتی فوق العاده و کد نویسی به روز باشد، ما به شما این گزینه را پیشنهاد می دهیم.

شروع قیمت از: ۲.۵ میلیون تومان

مبلغ هزینه طراحی سایت

مبلغ هزینه طراحی سایت

Site Design Cost

مبلغی که بابت طراحی گرافیکی صفحه اول و صفحات داخلی و ورود داده‌های اولیه و طراحی وب سایت و راه اندازی سیستم مدیریت محتوا، نصب و کانفیگ وب سایت، به شرکت طراح وب خود می پردازید:

 • محدوده مبلغ: در امواج گستر نوین از ۲.۵ میلیون تومان تا ۲۵ میلیون تومان
 • موعد پرداخت: یک بار برای همیشه
 • مدت اعتبار: تا ۵ سال
 • پرداخت به: شرکت امواج گستر نوین

نکته! معمولا هر ۳ سال یک بار طراحی گرافیکی وب سایت باید آپدیت و بروزرسانی شود. طراحی که در ۳ سال پیش و در زمان خود زیبا و جذاب بوده، به مرور زمان دمده می شود و باید با هزینه ای مختصر، ظاهر گرافیکی تم سایت و قالب را مطابق با متد و سلیقه روز، بازنویسی و دوباره طراحی کنید.

مبلغ طراحی سایت: در انتهای همین صفحه بر روی دکمه / لینک “برآورد تخمین قیمت آنلاین” کلیک نمائید تا بصورت لحظه ای و آنی، قیمت طراحی سایت بر اساس انتخاب ها و نیازهای شما تعیین گردد.

هزینه پشتیبانی وب سایت

مبلغ هزینه پشتیبانی وب سایت

Website Support Cost

مبلغی که بابت دریافت خدمات پشتیبانی، رسیدگی به امور فنی و زیرساخت سایت، پاسخگویی سوالات تان و حل مشکلات محتمل به شرکت طراح وب خود، می پردازید:

 • محدوده مبلغ:از ۱.۲ میلیون تومان تا ۶.۲ میلیون تومان
 • موعد پرداخت:سالیانه
 • مدت اعتبار: تا ۱ سال
 • پرداخت به: شرکت امواج گستر نوین

نکته!ممکن است در طول مدت پشتیبانی، توسعه ای و یا برنامه نویسی و یا افزودن بخشی به سایت که قبلا نگفته اید، بخواهید که مشمول برآوردن و اعلام هزینه مجزاست.

مبلغ طراحی سایت: در انتهای همین صفحه بر روی دکمه / لینک “برآورد تخمین قیمت آنلاین” کلیک نمائید تا بصورت لحظه ای و آنی، قیمت خدمات پشتیبانی سایت برای شما نشان داده شود.

مبلغ هزینه میزبانی و هاست

مبلغ هزینه میزبانی وب و هاست

Website Hosting Cost

مبلغی که بابت میزبانی وب (هاستینگ) نرم افزار و محتوای سایت روی یک سرور اینترنتی دائما روشن می پردازید:

 • محدوده مبلغ:از ۶۰۰ هزار تومان تا ۶ میلیون تومان
 • موعد پرداخت:ماهیانه / سالیانه
 • مدت اعتبار:از ۱ ماه الی ۶۰ ماه
 • پرداخت به: شرکت امواج گستر نوین

نکته!فضای هاستینگ اولیه ای برای سایت شما در نظر گرفته می‌شود که بسته به حجم استفاده شما و کاربران‌تان، ممکن است تا چند سال پر نشود و ممکن است بعد از مدتی به پکیج بالاتری نیاز پیدا کنید.

مبلغ فضای هاست: در انتهای همین صفحه بر روی دکمه / لینک “برآورد تخمین قیمت آنلاین” کلیک نمائید تا بصورت لحظه ای و آنی، قیمت میزبانی وب هاست شما نمایش داده شود.

مبلغ هزینه ثبت و تمدید دامنه

مبلغ هزینه ثبت و تمدید دامنه

Domain Registration Cost

مبلغی که بابت ثبت یک دامنه اینترنتی یا www می پردازید که یا دات کام و یا دات آی آر و یا دات اورگ خواهد بود:

 • محدوده مبلغ:از ۱۰ هزار تومان تا ۵۰۰ هزار تومان
 • موعد پرداخت:سالیانه
 • مدت اعتبار:از ۱ الی ۵ سال
 • پرداخت به:شرکت امواج گستر نوین

نکته!گاهی بعضی ترجیح میدهند چندین نام دامنه با حالت های نوشتاری گوناگون و یا پسوندهای مختلف از نام تجاری خود را ثبت کنند تا توسط دیگران ثبت نشود. سپس یکی را اصلی و بقیه را فوروارد میکنند.

مبلغ ثبت دامین: در انتهای همین صفحه بر روی دکمه / لینک “برآورد تخمین قیمت آنلاین” کلیک نمائید تا بصورت لحظه ای و آنی، قیمت ثبت انواع دامنه برای شما نمایش داده شود.

طراحی انواع وب سایت: شخصی، شرکتی، سازمانی و فروشگاهی

اگر می خواهید وب سایتی معمولی داشته باشید، ما اصلا گزینه مناسبی نیستیم!

همین حالا با ما تماس بگیرید | ۳۷۶۸۷۶۵۲-۰۵۱

اصول و قواعد امواج گستر نوین در قیمت‌دهی پروژه‌های طراحی وب

عدم تقاضای زمان و هزینه اضافه از مشتری!

عدم تقاضای زمان و هزینه اضافه از مشتری!

No Request for Extra Time and Money

بر خود لازم دانسته‌ایم وقتی پروژه را می‌سنجیم و تخمین زمان و هزینه اعلام می‌کنیم، سعی کنیم تحت هیچ شرایطی در آینده و حین اجرای پروژه، اضافه زمان یا اضافه هزینه از مشتری تقاضا نکنیم. زیرا این مهم را حق مشتری میدانیم که بتواند روی بودجه و زمان خود برنامه ریزی کند و ارتکاب به این عمل زشت را ،خلاف اخلاق کسب و کار می دانیم. بر همین اساس با تلاش فراوان زیرساخت هایی را به وجود آورده ایم که مطمئن شویم تمام ابعاد پروژه برای ما روشن شود و مکانیزم هایی را ساخته ایم که محاسبات ما نظام مند و سیستماتیک باشد تا امکان بروز خطا و فراموشی و نسنجیدگی، حتی الامکان، سهوا یا عمدا، پیش نیاید. تنها موارد مشمول تقاضای اضافه هزینه آتی، مواردی است که مشتری خودش هم قائل است روز اول و در فرایند نیازسنجی ما مطرح نکرده و به تازگی بروز کرده است.

قیمت‌دهی بر اساس پروژه، نه جیب مشتری!

قیمت‌دهی بر اساس پروژه، نه جیب مشتری!

Project Pricing, Not The Customer's Pocket

آنچه برای ما مهم است، ابعاد کار و دامنه تعاریف پروژه مشتری است که البته میزان بزرگی یا کوچکی انتظارات مشتری از سایتش، در بالا رفتن یا پایین آمدن قیمت کار او موثر است. لذا ما کاری به عرض و طول تشکیلات مشتری، میزان شهرت یا صاحب نامی برند او، دامنه سود یا درآمدها و دارایی های او و در یک کلمه ابعاد جیب و میزان توان پرداخت او نداریم. ای بسا که برندی صاحب نام یا تشکیلاتی ثروتمند پروژه ای کوچک بخواهد و ای بسا یک شخص بدون اسم و رسم قبلی، وب سایتی بزرگ و پر از قابلیت تقاضا کند. ما ابعاد کار و زحمتی که برای پیاده سازی سایت بایست متحمل شویم را می‌سنجیم و البته شأن مشتری و برند او و سطح انتظارات و توقعاتش را در نظر میگیریم اما اینکه پروژه واحد را، به دو مشتری، دو جور اعلام قیمت کنیم، غیر اخلاقی می‌دانیم و این‌ کار را نمی‌کنیم.

قائل بودن تمایز بین پول سفید و پول سیاه!

قائل بودن تمایز بین پول سفید و پول سیاه!

Distinction Between White and Black Money

به قول کسبه قدیمی بازار، که مهمترین دارایی خود را به حق، اعتبارشان می‌دانستند، به لطف خدا، سر سفره پدر و مادر بزرگ شده‌ایم و نان حلال خورده‌ایم و بین پول سفید و پول سیاه تفاوت قائلیم. فهمیده‌ایم که اگر کاری که برای مشتری انجام میدهیم به علت بروز خطا یا کم کاری یا بی کیفیتی از سمت ما، مورد رضایت باطنی وی واقع نشود و دردی را از او دوا نکند و برایش مفید واقع نشود، پولی که از گرفته‌ایم سفید نخواهد بود و به ما سودی نخواهد رساند و روزگار ما را سیاه خواهد کرد. باور کرده‌ایم نزدیکترین راه به موفقیت و سودآورترین روش کسب و کار، درستی و صداقت و خدمت و تعهد به کیفیت است و فطرت های پاک مردم و مشتریان، به خوبی و بسیار قوی، بین محصول و خدمات با کیفیت و بی کیفیت فرق خواهد گذاشت و در بلندمدت، این کسب و کارهای درستکار هستند که ماندگار خواهند شد.

قیمت طراحی سایت بر اساس نوع طراحی وب سایت

هزینه طراحی سایت داینامیک

هزینه طراحی سایت داینامیک

Dynamic Site Designing Cost

قیمت طراحی سایت داینامیک و هزینه طراحی سایت داینامیک و قیمت طراحی وب سایت استاتیک و تعرفه طراحی سایت استاتیک و تعرفه طراحی سایت داینامیک و نورم مبلغ پروژه های ساخت وب سایت ها و فروشگاه های اینترنتی داینامیک و لیست قیمت دیزاین دینامیک.

قیمت طراحی وب سایت ریسپانسیو

قیمت طراحی سایت ریسپانسیو

Responsive Site Design Price

قیمت طراحی سایت ریسپانسیو و هزینه طراحی سایت موبایل و تعرفه ساخت وبسایت متناسب با ابعاد گوشی موبایل و تبلت و هزینه طراحی سایت واکنش گرا و نورم مبلغ پروژه های طراحی پاسخگو و واکنش گرای سایت ها و لیست قیمت دیزاین ریسوانسیو وب سایت های آنلاین.

قیمت طراحی وب سایت حرفه ای

قیمت طراحی وب سایت حرفه ای

Professional Website Design Price

قیمت طراحی سایت حرفه ای و هزینه طراحی سایت حرفه ای و قیمت طراحی وب سایت حرفه ای و هزینه طراحی وب سایت حرفه ای و تعرفه طراحی سایت حرفه ای و تعرفه طراحی وب سایت حرفه ای. نورم مبلغ طراحی یک وب سایت حرفه‌ای با دیزاین گرافیکی و قابلیت‌هایی حرفه‌ای.

هزینه طراحی سایت چندزبانه

قیمت طراحی سایت دو زبانه چند‌زبانه

The Price of Multilingual Site Design

قیمت طراحی سایت دو زبانه و هزینه طراحی سایت دو زبانه و قیمت طراحی سایت چند زبانه و هزینه طراحی سایت چند زبانه و نرخ تعرفه راه اندازی زبان های دیگر سایت و لیست قیمت راه اندازی سایت های چندزبانه و سه زبانه و هزینه راه اندازی وبسایت های زبان خارجی.

هزینه طراحی سایت ساده

هزینه طراحی سایت ساده

The Cost of Designing a Simple Site

هزینه طراحی سایت ساده و قیمت طراحی سایت ساده و هزینه طراحی یک سایت معمولی و هزینه طراحی سایت معمولی و نرخ تعرفه راه اندازی یک وب سایت معمولی و ساده با کارکردهای معمول و دیزاین ساده و لیست قیمت پروژه های راه اندازی سایتهای معمولی و ساده.

هزینه طراحی یک سایت خوب

هزینه طراحی یک سایت خوب

The Cost of Designing a Good Site

قیمت طراحی سایت خوب و هزینه طراحی یک سایت خوب و مبلغ پروژه طراحی سایت خوب و لیست قیمت طراحی سایت موفق و نرخ تعرفه راه اندازی وب سایت های موفق با دیزاین یک سایت خوب به همراه کارکردهای خوب و با محتوای خوب و پر از مکانیزم های خوب.

هزینه های پنهان ایجاد یک سایت

هزینه طراحی سایت

حدود ۱۰ درصد کوه یخ که از آب بیرون است و همه به راحتی می‌بینند، مبلغی است که بابت پروژه طراحی سایت خود و مطابق با توافق و قرارداد، به شرکت طراح وب تان می‌پردازید. اما ۹۰٪ کوه یخ که در زیر آب است و معمولا نادیده گرفته می‌شود، هزینه‌های پنهان مالکیت و نگهداری و مدیریت وب سایت است. شما اگر واقعا بخواهید سایت‌تان را به بهره‌برداری برسانید که واقعا برای کسب و کار شما مفید واقع شود، ظرف سه سال اول بعد از طراحی، متحمل هزینه‌ای حدود ده برابر هزینه طراحی سایت آن خواهید شد تا سایت را پرمحتوا و سئوسازی کنید. اگر این هزینه را نکنید که نتیجه نخواهید گرفت.

هزینه تولید محتوا سایت

سایت بدون تولید محتوا مانند خودروی بدون بنزین است. وقتی سایت را از شرکت طراح تحویل گرفتید باید شروع به تولید محتوا کنید. تولید محتوا طبع نویسندگی می‌خواهد، توان ترجمه می‌خواهد، صرف وقت و دقت می‌خواهد و به همین جهت، نیروی اختصاصی می‌خواهد. برونسپاری کردن تولید محتوای مستمر به یک بنگاه متخصص هم بی‌هزینه نیست!

هزینه عکس های با کیفیت

اگر بخواهید از عکس‌های بی‌کیفیت و یا تصاویری که در سرچ عکس گوگل پیدا می‌کنید برای درج عکس در سایت‌تان بهره ببرید، هزینه‌ای در پی نخواهد داشت. اما سایت شما از زیبایی و تاثیرگذاری خواهد افتاد. اگر خواستید عکس‌های با کیفیت بگیرید، چه خودتان این کار را انجام دهید که هزینه صرف وقت خواهید داشت و چه بخواهید از خدمات یک استودیوی عکس برداری صنعتی استفاده کنید، هزینه بر خواهد بود و چه بخواهید عکس از منابع با کیفیت اینترنتی بین‌المللی بخرید به دلار مبلغ زیادی را باید بپردازید. گاهی صاحبان فروشگاه اینترنتی را می‌بینیم که هیچ فکری برای عکس‌برداری کیفی از محصولات خود نکرده‌اند! مطلبی که از شروط حیاتی موفقیت یک فروشگاه آنلاین است.

هزینه ترجمه وب سایت

اگر سایت شما چند زبانه باشد برای ترجمه محتوای زبان فارسی به دیگر زبان‌ها نمی‌توانید از مترجم گوگل استفاده کنید. زیرا گرچه بی‌هزینه است، اما لااقل در فارسی، ترجمه فاخر و رسمی به دست نمی‌دهد. چه خودتان بخواهید برای ترجمه محتوا وقت بگذارید، چه بخواهید از خدمات دارالترجمه‌ها بهره ببرید و چه بخواهید از خدمات وب سایت های فعال در عرصه ترجمه بهره‌مند شوید، هیچکدام بی‌هزینه نخواهد بود.

مبلغ تمدید سالیانه هاست

میزبانی و نگهداری اطلاعات وب سایت شما روی سرور هاست در یک دیتاسنتر بی هزینه نیست. بسته به نوع سرور، داخلی یا خارجی بودنش، پهنای باند مصرفی سایت شما و همچنین فضای ذخیره سازی سرور و پردازش سی پی یوی آن که مصروف وب سایت شما شده است، بنا به پکیج هاستی که انتخاب کرده اید، باید سالانه مبلغ هاست را تمدید کنید.

مبلغ تمدید دامنه

دامنه www که ثبت داده‌اید اعم از ir و یا com پودنش، می‌بایست سالیانه تمدید شود. ممکن است پنج ساله آن را تمدید کرده باشید، اما به هر حال پنج سال دیگر لازم است آن را دوباره تمدید کنید. اگر بیش از یک دامنه برای سایت تعریف کرده باشید که امری مرسوم است،‌لازم است هزینه بیشتری بپردازید.

مبلغ تمدید خدمات پشتیبانی

اگر بخواهید مشترک دریافت خدمات پشتیبانی باقی بمانید و هرگاه با کارشناسان پشتیبانی شرکت طراح تماس گرفتید و یا تیکت زدید پاسخگوی سوال شما و پیگیر حل مشکل شما باشند باید برای وب سایت تان قرارداد پشتیبانی ببندید و هر ساله آن را تمدید کنید.

خدمات سئو سایت و بهینه سازی

اگر بخواهید فرد سئوکار و یا یک آژانس ارائه خدمات سئو را به کار بگیرید تا برای سایت شما تحقیقات کلیدواژه‌ای انجام دهند و شما را راهنمایی کنند که چگونه و طی چه مراحلی و با انجام چه کارهایی می‌توانید در گوگل و دیگر موتورهای جستجو رتبه بگیرید، باید برای سئو هم مبالغی را پرداخت کنید.

مبلغ انتشار بک لینک

اگر بخواهید سایت شما رنک بالا بگیرد و زود به زود توسط بات های گوگل کش شود می‌بایست روی گرفتن هرچه بیشتر بک‌لینک مرتبط و معتبر فعالیت کنید. دریافت لینک از صفحات وب سایت های دارای محتوای مرتبط با موضوع سایت شما کاری پر زحمت است و هم هزینه زمانی لازم دارد و هم هزینه پولی. یکی از شایع‌ترین مثال‌ها پرداخت مبلغ حق انتشار محتوای ارسالی شما، به صورت رپورتاژ آگهی، در وب سایت های معتبر و پرخواننده است.

هزینه تبلیغات در سایت های پربازدید

افزایش ترافیک سایت شما با هدایت بازدید از وب سایت‌های معتبر و درج لینک یا بنر در وب سایت های پربیننده میسر است. روش دیگر انتشار پستی در تایید شما و همراه با لینک به شما در کانال‌های اجتماعی سلبریتی‌هایی است که فالوورهای زیادی دارند. اما هیچ یک از این روش‌ها بی‌هزینه‌کرد ممکن نیست.

بگوئید ابعاد کسب و کارتان چقدر است تا بگوئیم بهتر است چقدر برای طراحی سایت تان هزینه کنید؟

طراحی سایت برای کسب و کار بزرگ

شما یک کسب و کار بزرگ هستید

You Are a BIG Business

• شما کسب و کاری برند و دارای بنیه مالی قوی هستید.
• علاوه بر اطلاع‌رسانی، مراوده با مشتریان هم می‌خواهید.
• اطلاعات سایت‌تان در بستر زمان دائما آپدیت خواهد داشت.
• انتظار برندسازی و بازاریابی و سیگنالینگ اجتماعی دارید.
• دریافت سفارشات اینترنتی و فروش آنلاین می‌خواهید.
• در تشکیلات خود چندین ادمین وبمستر حرفه‌ای دارید.
• یکپارچگی سایت با سامانه های نرم افزاری تان را میخواهید.
• در مجموعه‌تان کارشناسان مجرب و مسلط نرم‌افزاری دارید.
• سایت را عنصر بسیار کلیدی موثر در موفقیت کارتان می‌دانید.

طراحی سایت برای کسب و کار متوسط

شما یک کسب و کار متوسط هستید

You Are a Medium-Sized Business

• شما کسب و کاری جاافتاده و شناخته شده هستید.
• سایتی برای معرفی محصولات و خدمات خود می‌خواهید.
• اطلاعات سایت‌تان در بستر زمان تغییراتی خواهد داشت.
• از سایت انتظار برندسازی و بازاریابی اینترنتی و سئو دارید.
• دریافت سفارشات اینترنتی و فروش آنلاین می‌خواهید.
• در تشکیلات خود ادمین وبمستر با سواد آی تی خوب دارید.
• در سایت فرم های الکترونیک با هدایت گزارش لازم دارید.
• چندین بار تجربه قبلی طراحی سایت داشته‌اید.
• سایت را عنصر موثری در رونق کارتان می‌دانید.

طراحی سایت برای کسب و کار کوچک

شما یک کسب و کار کوچک هستید

You Are a small Business

• شما تازه تاسیس هستید یا هنوز چندان جان نگرفته‌اید.
• صرفا یک وب سایت کاتالوگی برای اطلاع‌رسانی می‌خواهید.
• اطلاعات سایت‌تان در بستر زمان چندان تغییری نخواهد کرد.
• از سایت انتظار برندسازی و بازاریابی اینترنتی ندارید.
• دریافت سفارشات اینترنتی و فروش آنلاین نمی‌خواهید.
• در تشکیلات خود ادمین وبمستر با سواد آی تی بالا ندارید.
• قرار نیست سایت به سامانه نرم‌افزاری دیگری متصل شود.
• بار اول یا دوم است اقدام به طراحی سایت میکنید.
• هنوز سایت را عنصر چندان موثری در رونق کارتان نمی‌دانید.

طراحی انواع بروشور، کاتالوگ، ست اداری و کارت ویزیت

اگر می خواهید طرحی معمولی داشته باشید، ما اصلا گزینه مناسبی نیستیم!

همین حالا با ما تماس بگیرید | ۳۷۶۸۷۶۵۲-۰۵۱

میزان حقوق و دستمزد ماهیانه انواع متخصصین طراحی وب در ایران

متوسط دریافتی ماهیانه بر اساس تومان، در پاسخ به سوالاتی نظیر «حقوق ماهیانه یک طراح گرافیک» و «دستمزد طراح وب سایت» و «دستمزد طراح گرافیک»

میزان حقوق طراح تجربه کاربری

میزان حقوق طراح تجربه کاربری

User Experience Designer Salary

فردی است که موظف است المان‌های صفحه را طوری چینش کند که مخاطب به راحتی و طی تجربه‌ای لذت‌بخش به محتوای دلخواه برسد.

حقوق در تهران: ۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان

حقوق در شهرستان: ۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان

میزان حقوق مدیر پروژه

میزان حقوق مدیر پروژه

Project Manager Salary

کسی که خروجی معمار را می‌گیرد تا طی مدت زمان مقرر و با اعضای تیم فنی،‌ با برنامه‌ریزی استاندارد، پروژه طراحی سایت را پیش ببرد.

حقوق در تهران: ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

حقوق در شهرستان: ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

میزان حقوق معمار ساختار اطلاعات

میزان حقوق معمار ساختار اطلاعات

Information Architecture Salary

کسی که پروژه را به صورت کلی نگاه و در جهت برآوردن اهداف کلی آن،‌ ساختار صفحات، محتوا، ناوبری و اسکلت سایت را معماری می‌کند.

حقوق در تهران: ۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان

حقوق در شهرستان: ۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان

میزان حقوق تحلیلگر نیازمندی‌ها

میزان حقوق تحلیلگر نیازمندی‌ها

Requirement Analyst Salary

اولین نفری که نیازهای مشتری را می شنود، آنها را تحلیل و طبقه‌بندی کرده و منطقی و نظام‌مند، در اختیار بقیه تیم طراحی سایت قرار می‌دهد.

حقوق در تهران: ۶,۵۰۰۰,۰۰۰ تومان

حقوق در شهرستان: ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان

حقوق بهینه‌ساز برای موتور جستجو

حقوق بهینه‌ساز برای موتور جستجو

Search Engine Optimization Salary

کسی که در نهایت هر صفحه طراحی شده پر از محتوا را، بر اساس کلمه کلیدی هدف، غنی‌سازی و برای موتورهای جستجو بهینه‌سازی می‌کند.

حقوق در تهران: ۵,۵۰۰,۰۰۰ تومان

حقوق در شهرستان: ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان

میزان حقوق تولیدکننده محتوا

میزان حقوق تولیدکننده محتوا

Content Specialist Salary

فردی دست به قلم و دارای طبع نویسندگی و زایش فکری و تجربه ژورنالیستی و مسلط به نگارش زبان فارسی که محتوا تولید می‌کند.

حقوق در تهران: ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان

حقوق در شهرستان: ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان

حقوق برنامه‌نویس توسعه‌دهنده

حقوق برنامه‌نویس توسعه‌دهنده

Programmer Developer Salary

اگر جایی از سایت برای افزودن کارکردی نیازمند انتخاب افزونه و یا توسعه خاص منظوره و برنامه‌نویسی پلاگینی بود دست به کد می‌شود.

حقوق در تهران: ۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

حقوق در شهرستان: ۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان

میزان حقوق طراح رابط کاربری

میزان حقوق طراح رابط کاربری

User Interface Designer Salary

هنرمند طراحی است که خروجی تجربه کاربری را جامه وب می‌پوشاند تا با رنگ‌آمیزی و عکس گذاری، محتوای صفحات را صفحه‌آرایی کند.

حقوق در تهران: ۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان

حقوق در شهرستان: ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان

حقوق کارشناس پشتیبانی فنی

حقوق کارشناس پشتیبانی فنی

Technical Support Expert Salary

فردی مسلط به زیرساخت‌های فنی، تشخیص ایراد، عیب‌یابی و رفع اشکال که موظف به پاسخگویی به سوالات و پشتیبانی مشتری است.

حقوق در تهران: ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان

حقوق در شهرستان: ۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان

حقوق مدرس آموزش کاربری

حقوق مدرس آموزش کاربری

User Education Tutor Salary

کسی که با توانایی‌های تدریس، موظف به تهیه ویدیوهای آموزشی، برای تعلیم نحوه کاربری و مدیریت سایت به مشتری صاحب پروژه است.

حقوق در تهران: ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان

حقوق در شهرستان: ۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان

میزان حقوق ناظر کنترل کیفی

میزان حقوق ناظر کنترل کیفی

Quality Assurance Engineer Salary

چشمی تیزبین و طبعی ظریف که تمام صفحات پروژه را مرور می‌کند تا هر اشکال طراحی، عملکردی یا محتوایی را پیدا و رفع عیب کند.

حقوق در تهران: ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان

حقوق در شهرستان: ۲,۱۰۰,۰۰۰ تومان

میزان حقوق متخصص امنیت وب

میزان حقوق متخصص امنیت وب

Web Security Expert Salary

مسلط به امنیت وب و شناخت انواع روش های هک و نفوذ و متصدی انجام تنظیمات امنیتی وب‌سرور و هاست و سایت و نظارت‌ دوره‌ای.

حقوق در تهران: ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

حقوق در شهرستان: ۵,۵۰۰,۰۰۰ تومان

نحوه محاسبه قیمت طراحی سایت و نحوه قیمت گذاری طراحی سایت

شرح چگونگی برآورد قیمت طراحی یک وب سایت و تخمین قیمت طراحی یک سایت و محاسبه قیمت ساخت یک سایت در امواج گستر نوین