طراحی سایت برند شخصی

“برندینگ شخصی”، “سلف برندینگ” و “پرسونال برندیگ” کلماتی است که امروزه اگر کمی برای گشت و گذار در اینترنت زمان به خرج دهید مداوم با آن ها رو به رو می شوید و قطعا چندین بار این وازه ها به چشمان شما خورده است. معانی این واژه ها یکسان است و هدف مشخصی را دنبال می کند. اگر بخواهیم خیلی ساده، بدون هیچ تکلفی برندینگ شخصی را برای شما بازگو کنیم باید اذعان کنیم که برندینگ شخصی، ویترین و آینه تمام نمای افکار، تخصص ها، مهارت ها، خدمات و کسب و کار شما است.

شما برای رسیدن به اهداف خود، برای مطرح شدن و دیده شدن بیش از پیش باید به فکر هویت سازی برای برند شخصی خود باشید که این روزها این مقوله با واژه پرسونال برندینگ (Personal Brand) نقل محافل است. اگر بخواهیم کمی فلسفی با موضوع برخورد کنیم باید اذعان داشته باشیم که در حقیقت برندهای شخصی را می توان به انسان هایی تو در تو تشبیه کرد که در دل خود انسان دیگری را جای داده اند.

طراحی سایت برند شخصی
طراحی سایت برند شخصی
ایمیل اختصاصی و خاص
طراحی سایت برند شخصی
سئو اختصاصی و ویژه
طراحی سایت برند شخصی
مدیریت پیشرفته و جامع
طراحی سایت برند شخصی
انتخاب دامین شخصی

سایت شما نیازمند سئو بهتری است؟!

کمپین تبلیغات دیجیتال خود را به همراه تولید محتوا، ایمیل مارکتینگ و سئو تکنیکال راه اندازی نمائید

  امکانات و ویژگی های سایت برندینگ شخصی

  برندینگ شخصی در اینترنت مهم است؟ آیا با وجود خیل عظیمی از سایت ها و کسب و کارهای اینترنتی باز هم فرصت به دیده شدن من می رسد؟ آیا صرف هزینه برای ورود به برندینگ شخصی در اینترنت منطقی است؟ این ها سوالات کوچکی از دنیای بزرگ سوالات ورود به برندینگ شخصی است که الفبا وب به پاسخ آن ها خواهد پرداخت تا برای شما ابهامی در زمینه ورود به سلف برندینگ وجود نداشته باشد. گسترش کسب و کار و خدمات ارائه شده از سمت شما در گرو دیده شدن هر چه بیشتر شما در فضای مجازی است. اگر قصد دارید در دنیای مجازی اینترنت، خود را به خوبی پرزنت کنید، توانایی‌ها، مهارت‌ها یا خدمات و به طور کل هر چیزی که به شما مربوط می‌شود را با برند سازی مطرح کنید در اولین و مهم‌ترین گام نیاز به ساخت سایت شخصی خود دارید.

  این نکته را به یاد داشته باشید که شما با صرف هزینه و ساخت سایت شخصی در قیاس با افراد دیگری که اعتقادی به داشتن سایت شخصی ندارند یک گام طلایی جلوتر خواهید بود. گام طلایی شما در برندینگ شخصی، فرصت دیده شدنی است که در اختیار شما قرار داده می شود. شما با ساختن سایت شخصی خود می توانید به طور جامع و کامل خود را در اینترنت مطرح کنید، خدمات خود را مفصل شرح دهید و نقاط قوت خود در قیاس با رقبایتان را مطرح کنید و آن ها را به چالش بکشید.

  برند خود را به تمام دنیا معرفی کنید

  شما برای رسیدن و تحقق هر کدام از پلن هایی که برای برندینگ شخصی خود مشخص کرده اید نیاز به صرف هزینه دارید، البته همیشه این هزینه، مالی نیست و مدت زمانی که شما باید انرژی به خرج دهید، مهارت ها و تخصص هایی که در حال حاضر در اختیار دارید یا در آینده کسب خواهید کرد نیز جزو فاکتورهای مهم این بودجه بندی به حساب می آید.

  شما در این راه به طبع بایستی یک سری هزینه ها انجام دهید و در عوض به یک سری درآمد و منابع برسید. به عنوان مثال بر روی سایت شخصی خود زمان صرف می کنید، برای طراحی آن هزینه مالی خرج می کنید و در عوض مهارت، تخصص و یا خدمات خود را در اختیار دیگران قرار می دهید و از این راه کسب درآمد بیشتری می کنید.

  شما می توانید در برندینگ شخصی خود، با صرف هزینه در حوزه هایی که نیاز دارید، مهارت و تخصص کسب کنید. شرکت در ورک شاپ های گوناگون، همایش ها، کلاس ها، دوره های آنلاین و… می توانند در یک پلن با برنامه ریزی مناسب قرار گیرند و شما را برای رسیدن به اهداف خود کمک کنند.

  طراحی وب سایت برند شخصی
  پشتیبانی آنلاین سایت دارالترجمه

  ۳۶۵ روز، ۷ روز هفته و ۲۴ ساعته در کنار شما هستیم

  در وب سایت دارالترجمه یکی موارد مهم، “پشتیبانی” به شمار میرود. پشتیبانی یعنی شما در هر لحظه اگر به کوچکترین مشکلی بر بخورید، کارشناسان پشتیبانی وب سایت دارالترجمه آماده راهنمایی به شما خواهند بود. برای مثال فرض کنید در حین پرداخت آنلاین هزینه ترجمه مدارک، اینترنت شما با اختلال روبرو شده و یا قطع میشود، وجه از حساب شما کسر اما به حساب دفتر دارالترجمه واریز نمیشود. اینجاست که بخش “پشتیبانی آنلاین” به کمک شما می آید تا بتوانید مبلغ واریزی را پیگیری نمائید که به حساب شما برگشت بخورد.

  مثال دیگر اینکه فکر کنید به علت کسالت یا بیماری (کووید-۱۹) قادر به بیرون رفتن از منزل نیستید یا در شرایط ویروس کرونا ترجیح می دهید از خانه کارها را پیگیری نمائید. این جا بخش و واحد پشتیبانی به کمک شما می آیند تا در کوتاه ترین زمان ممکن به موضوع شما رسیدگی و نتیجه را به شما اطلاع دهند.

  وب سایت خود را با هر اندازه صفحه نمایشی هماهنگ کنید

  طراحی ریسپانسیو (Responsive Design) یا واکنشگرا مربوط به تغییر ظاهر صفحات سایت متناسب با سایز مرورگر دستگاه های دیجیتال کاربران است. یعنی ظاهر وب‌سایت در تمام دستگاه‌هایی که کاربر با آن از سایت دیدن می‌کند (مثل موبایل، تبلت، لپتاپ و…) مناسب باشد و خود را هماهنگ کند. امروزه کاربران با موبایل، تبلت، لپتاپ و… از اینترنت استفاده می‌کنند. صفحات وب باید به گونه‌ای باشند که کاربر موقع استفاده از آن نیاز به زوم کردن، اسکرول کردن افقی و… را نداشته باشد، متن‌ها خوانا و دکمه‌ها قابل کلیک باشند.

  ریسپانسیو بودن صفحات باعث می‌شود کاربر حین مراجعه به سایت، تجربه‌ی بهتری داشته باشد. بدون نیاز به زوم کردن در صفحه تمام مطالب را بخواند، تصاویر را ببیند به گونه‌ای که استفاده از وب‌سایت برای او آزاردهنده نباشد. همچنین واکنش‌گرایی صفحات اثر بسیار خوبی در سئو خواهد داشت. گوگل به وب‌سایت‌هایی که برای کاربران خود ارزش قائل شده و برای راحتی آنها طراحی مناسبی دارند، بیشتر توجه می‌کند! یعنی شانس شما برای قرارگیری در سطرهای اول از نتایج جستجو بیشتر می‌شود.

  طراحی سایت واکنشگرا
  بازاریابی شبکه های اجتماعی

  شبکه های اجتماعی خود را متحول کنید

  جمله معروفی هست که می‌گوید “یک تصویر خوب به اندازه هزاران کلمه حرف برای گفتن دارد”. این گفته کاملا درست است: تصاویر امروزه با قدرت فراوان خود در انتقال اطلاعات، تبدیل به یکی از اصلی‌ترین ابزارهای آموزش، ارتباط و تبلیغات شده‌اند. راز موفقیت‌ و محبوبیت شبکه‌های اجتماعی عکس محور مثل اینستاگرام و پینترست نیز همین است. شبکه های اجتماعی فرصت بسیار مناسبی برای تجارت ها و کسب و کارهایی هستند که قصد دارند مشتریان، بازدید کنندگان و ترافیک وبسایت خود را افزایش دهند. اما زمانی که از شبکه های اجتماعی به درستی استفاده نشود می تواند باعث آسیب رسیدن و ایجاد خطرات برای وبسایت و برند شما شود.

  اگر آمار بیشتری را بخواهیم بررسی کنیم، امروزه بیش از ۵۰۰ میلیون کاربر فعال بر روی اینستاگرام و بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر فعال بر روی پینترست هستند. برای سایت هایی که به عکس ها و تصاویر گرافیکی وابستگی بیشتری دارند، تمرکز بر روی شبکه هایی مانند اینستاگرام، فیسبوک و پینترست رایج تر است. به جای آنکه چندین صفحه در شبکه اجتماعی مانند لینکدین، فیسبوک، توییتر، گوگل پلاس، پینترسنت، اینستاگرام و… به صورت همزمان داشته باشید و بخواهید همزمان همه آنها را مدیریت کنید، بر روی تعداد کمی از آنها فعالیت کنید (مثلاً بر روی یک یا دو صفحه) و وقت بیشتری برای آن بگذارید. این کار نتیجه بهتری برای شما خواهد داشت تا اینکه در چندین شبکه فعال باشید و محتوای بی کیفیت تولید کنید.

  بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو

  بزرگ‌ترین کانال ورودی به وب‌سایت شما، جستجو است. پس سئو و بهینه سازی وب سایت در افزایش ترافیک هدفمند و مرتبط نقش اساسی دارد. البته، اولین شرط رسیدن به رتبه‌های اول گوگل، برنامه‌ریزی اصولی و یک استراتژی سئوی حرفه‌ای است. برای آنکه مطمئن شوید در مسیر درستی هستید و پول و زمان شما در بهینه‌ترین حالت ممکن هزینه می‌شوند، لازم است کارتان را با یک برنامه‌ریزی دقیق و اصولی شروع کنید. با تدوین استراتژی سئو در اولین قدم، می‌توانید نقاط قوت و ضعف خود و رقیبان‌تان را به خوبی بشناسید و سپس با برنامه‌ریزی اصولی و هدفمند، رتبه سایت‌تان را به نتایج بالای گوگل برسانید.

  سئو مخفف واژۀ Search Engine Optimization است و به معنای بهینه‌سازی یک وب‌سایت برای موتورهای جستجو است. شما با یک سئوی خوب می‌توانید رتبۀ خود در موتورهای جستجو را ارتقا دهید تا وب‌سایت شما در جستجوهای بیشتری نمایش داده شود. همانطور که می‌دانید ابزارهای جستجو در بین کاربران اینترنت بسیار پر طرفدار هستند و حجم عظیمی از ترافیک یک وب‌سایت از طریق آنها تامین می‌شود. تکنیک‌های مختلفی برای بهینه‌سازی وب‌سایت وجود دارند. برخی از این تکنیک‌ها داخل سایت پیاده‌سازی می‌شوند.

  بهینه سازی سایت برای گوگل

  مشاوره بازاریابی و
  دیجیتال مارکتینگ

  زمانی که شما قصد تصمیم‌گیری درباره رویکردهای بازاریابی دیجیتال (Digital Marketing) خود را دارید، وقتی که به مشکلی در پیاده‌سازی ابزارهای بازاریابی خود برخورد کرده‌اید، یا اصلاً می‌خواهید کمی بهتر مسیر دیجیتالی که پیش رویتان است را بشناسید، آن وقت است که خدمات مشاوره امواج گستر نوین می‌تواند برای شما مناسب باشد.

  سایت شخصی برای سلف برندینگ